Od zawsze interesowało mnie wszystko, co związane ze zdrowiem i opieką medyczną, dlatego postanowiłam studiować medycynę. 
 Studia rozpoczęłam na Akademii Medycznej we Wrocławiu i tam ukończyłam kierunek lekarski; Z biegiem czasu zrozumiałam, że największą satysfakcję daje mi praca z pacjentem podologicznym, i choć miałam dermatologię i ortopedię w "jedym palcu" postanowiłam rozpoczać studia doszkalające w dziedzinie podologii we Wrocławiu w Szkole Podologii Bernadetty Chudzikowskiej-Łaś. 
Obecnie jestem pasjonatem ortopedii podologicznej i medycyny sportowej; Z tego powodu zdecydowałam się wyspecjalizować w tej materii i ukończyłam Dobrą Szkołę Ortopodologii w Szczecinie otrzymując oficjalny tytuł specjalisty ortopodologii. Ponadto ukończyłam wiele kursów i szkoleń dotyczących stopy, skóry i paznokci. Obecnie jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Podologicznego, i przyszłą doktorantką w dziedzinie Dietetyki Klinicznej. 
Zdobyta wiedza w połączeniu z wytrwałością i oddaniem, podstawowymi w tym zawodzie, pozwoliła mi zbudować ponad 5 letnie doświadczenie w różnych klinikach, gdzie również mogłam przyswajać informacje, praktykę i wiedzę z różnych dziedzin podologii, dermatologii, ortopedii i medycyny sportowej.
Wyzwania, które wciąż stoją przede mną pomagają mi zaoferować wysokiej jakości usługę, innowacyjne programy terapeutyczne, tj indywidualna terapia brodawek, a przede wszystkim oddanie i pomoc moim pacjentom. 
 Przekonanie o ważności podologii w polskiej medycynie jest tym, co napędza mnie do dalszej pracy i rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.

Dziękuję Państwu za zaufanie,
Agnieszka Nowotnik, Specjalista chorób skóry i paznokci, ortopodolog
(c)2021, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Liczba odwiedzin: 1942